חופשה בצימר – ים של אפשרויות

פנויים לסופ"ש הקרוב

לכל הצימרים הפנויים

חופשה בצימר – ים של אפשרויות

צימרים כבשו את ליבנו ואת חופשותינו זה מכבר והפכו לסוג החופשה המועדף על ישראלים רבים. ההמוניות של בתי מלון ומחירם הגבוה נוטים להרתיע רבים ועבור אותו קהל, הצימר הוא בהחלט תחליף משובח. שפע הצימרים הקיים כיום מוביל אותנו ליהנות מתחרות עזה בין בעלי צימרים המבקשים לבדל את עצמם בדרכים העולות על כל דמיון לעיתים. כתוצאה מכך אנו מוצפים על ידי אופציות מרובות ולא תמיד אנו יודעים כיצד לבחור או אפילו מאיפה להתחיל. הנה כמה שיקולים חושבים בבחירת צימר שכדאי לכל אחד להכיר:

חלוקה פנימית

חלקות הצימרים בתוך המתחם היא נושא בפני עצמו. חלוקה חכמה של הצימרים יכולה להעניק לעסק עם 10 צימרים פרטיות לכל חדר באופן מוצלח בעוד חלוקה לא נכונה יכולה לגרום גם לעסק עם 2 או 3 חדרים להרגיש המוני וחסר פרטיות. במידה ופרטיות הינה חשובה לכם הקפידו לשאול מראש מהי רמת הפרטיות בצימר והיו ספציפיים ככל שניתן עם השאלות שלכם.

גודל המתחם

גם גודל המתחם עשוי להיות חשוב כאשר זוגות מעדיפים לעיתים לקחת צימר בעסק הפעיל אחד או שני צימרים בלבד על מנת ליהנות מפרטיות ולהימנע מהמוניות. יתרון נוסף של צימרים קטנים הוא היחס האישי שניתן לקבל בהם לעומת הקושי להעניק יחס אישי בעסק גדול יותר.

המטבח הוא לב הבית

חלק מהצימרים מגיעים עם מטבח מאובזר בגדול מלא בעוד אחרים מסתפקים במעין מיני מקרר וקומקום חשמלי. משך הזמן שתשהו בצימר כמו גם התוכניות שלכם לאכול בחוץ במסעדות בסביבה או דווקא לבשל בצימר הם שיכריעו עד כמה גודל המטבח ומידת האבזור שלו חשובים לכם. בהיבט הזה גם קיומו של אזור מותר להפעלת גריל ואף קיומו של גריל במקום יכולה להיות חשובה לחובבי הנפנוף שבינינו.

המלצות או לא להיות

אחד הדברים שיכולים בהחלט לסייע לנו לבחור צימר טוב הוא לחפש המלצות אצל חברים. מאחר וחופשה בצימר היא כמעט ספורט לאומי כאן בארצנו סביר להניח שיש לכם חברים שביקרו בצימר. הציגו בפניהם שאלות על החופשה שלהם ועד כמה היה להם טוב (או לחילופין לא טוב). אל תשכחו לקחת בחשבון שמה שטוב לחבר לא תמיד טוב עבורכם אך עם זאת להגיע לצימר בהמלצה של לקוח עבר זה תמיד טוב ותמיד גורר יחס טוב יותר מבעל הצימר השמח שהמליצו עליו. אם כן יש הרבה דברים לקחת בחשבון בעת הזמנת צימר. אין ספק שריבוי הצימרים בשוק פועל לטובת אלה הנהנים מחופשה בצימר והיתרון הגדול הוא שיש צמרים לכל גיל ושלב בחיים כך שלא צריך לוותר על כלום. שיהיה לכולנו בהצלחה.

צימר צימרים ראשי  -  הוספה למועדפים  -  הפוך לדף הבית  -  כניסה למנויים  -  לפרסום באתר  -  צימרים מפת אתר

 צימר  |  צימרים יוקרתיים  |  בחר צימר  |  הצהרת נגישות